Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Banner givemeclick.com

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 Rady,otázky a odpovědi

Potřebuješ poradit? Napiš sem!

Moderátor: Herní poradce

Nefungující biolog.

PříspěvekodGorgy » čtv 09. črc 2015 17:40:16

Zdravím, před nedávnem jsem přidával na náš server biologické questy, které jsem dle svého poupravoval + přidal pár dalších krom těch základních.

Biolog v pohodě šel, ale u biologa č.5 (70lvl) nejde kliknout na Baek-Go pro vyzvednutí odměny, ale šipka nad ním bliká. (jelikož nejde kliknout tak bohužel se další biolog. quest nespustí :( )
Zde posílám všechny biologické questy. Našel by si někdo prosím chviličku a zkontroloval by mi je od collect_quest_lv70.quest až po poslední?
Všechny předchozí biologické úkoly fungovaly bez problémů. Chybu se mi nepodařilo najít, třeba budete mít lepší oči a více zkušeností.

Předem děkuji :)

Kód: Vybrat vše
Pokud chceš vidět odkazy, tak se přihlaš (popř. zaregistruj)!

https://www.youtube.com/watch?v=U9OiyOFwrHQ&feature=youtu.be - Manuál Map-Editor
Gorgy
Kamarád
Kamarád

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: Nefungující biolog.

Příspěvekodpokomi0012 » stř 22. črc 2015 16:31:04

Stahovat si to nebudu ale jestli ti na něho nejde kliknout tak buď ti tam chybí nějaký ten řádek který říká že na něj můžeš kliknout. A nebo jak si se v tom hrabal tak si si prostě trochu poupravil formátování odstavce :) skus tohle prohrábnout.

pokomi0012
Fanatik
Fanatik

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Zpět na Rady,otázky a odpovědi