Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 Rady,otázky a odpovědi

Potřebuješ poradit? Napiš sem!

Moderátor: Herní poradce

Metin 2 BRNĚNÍ PROBLÉM !!

Příspěvekodlegacy2 » úte 26. kvě 2015 15:51:58

Ahoj všem. Potřebuji radu od zkušenějších ;-)
Začínám s Metin 2 Serverem a při přidávání nových brnění
konkrétně:
Kód: Vybrat vše
Pokud chceš vidět odkazy, tak se přihlaš (popř. zaregistruj)!
se mi stalo že u wara jsou vidět na postavě brnění bíle zkrátka je vidět jen obrys. Ikony v inv. jsou vidět normálně. Vše jsem zapsal snad už 3x do item_proto, item_listu a všechno jsem poctivě nandal do složek klientu :D I query do Navicatu jsem naházel snad 5x *SHOUT*

Root jsem klasicky rozbalil přes compilador v2 a naházel jsem tam ty msm soubory. Pak zabalil a dal zas do klientu :-)
Někde dělám chybu a byl bych rád za každou radu která by mě z toho dostala *HELP* Díky moc všem !! *BOAST*

legacy2
Čumil
Čumil

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: Metin 2 BRNĚNÍ PROBLÉM !!

Příspěvekodpokomi0012 » úte 28. črc 2015 15:19:41

Koukni do textury brnění a zkontroluj cestu.

Jestli že ta cesta k textuře v Grannyvieweru bude jiný disk než C: Překonvertuj tu texturu.

Jestli že bude cesta do D: ale je tam přidaná složka jednoduše do daného .eix/.epk přidej složku a vlož tam tu texturu :)

Za nedlouho přidám návod na konvertaci textury :) kdyby bylo potřeba koukni do návodů :)

pokomi0012
Fanatik
Fanatik

Re: Metin 2 BRNĚNÍ PROBLÉM !!

PříspěvekodKlanomrt » stř 29. črc 2015 8:15:40

legacy2 píše:Ahoj všem. Potřebuji radu od zkušenějších ;-)
Začínám s Metin 2 Serverem a při přidávání nových brnění
konkrétně:
Kód: Vybrat vše
Pokud chceš vidět odkazy, tak se přihlaš (popř. zaregistruj)!
se mi stalo že u wara jsou vidět na postavě brnění bíle zkrátka je vidět jen obrys. Ikony v inv. jsou vidět normálně. Vše jsem zapsal snad už 3x do item_proto, item_listu a všechno jsem poctivě nandal do složek klientu :D I query do Navicatu jsem naházel snad 5x *SHOUT*

Root jsem klasicky rozbalil přes compilador v2 a naházel jsem tam ty msm soubory. Pak zabalil a dal zas do klientu :-)
Někde dělám chybu a byl bych rád za každou radu která by mě z toho dostala *HELP* Díky moc všem !! *BOAST*

Chyba načítání textur brnění -> root -> msm = jsou chybné .

Dodej sem syserr.txt a pokud je možný log.txt taky se hodí.
( Pokus se vyvolat co nejvíce chyb při přihlášení do hry na mapu proběhni se po mapě přehoď si brnka ... itemi a pak sem vypiš celí syserr )

Klanomrt
Kamarád
Kamarád

Zpět na Rady,otázky a odpovědi