Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 Rady,otázky a odpovědi

Potřebuješ poradit? Napiš sem!

Moderátor: Herní poradce

Otázky začiatočníka/prosím o rady

PříspěvekodJohnnySvK » sob 04. dub 2015 23:46:11

Ahojte mam 17 rokov.... to len pre info :D ... ale teraz vážne ludia potreboval by som poradiť moje otazky su :
1.Prosim vas našiel by mi niejto particle na taky prach okolo veci ked su +9 tuším attomey to ma neviem si pomoct tak vas chcem poprosiť či by ste boli taky dobrý a našiel mi to niekto
2.ako prosím vas zmenim cenu itemu v shope napr mam shop ktorý som si vytvoril id 9010 to je ta červena obchodnica mam tam napr. expak id 70005 a viem že by sa to dalo niekde v item_proto lenže problem je v tom že kod 70005 (expak) tam nieje takže by som chcel vedieť ako sa da upraviť ta cena v shope lebo je tam 0.
3.Chcel by som sa opytať že ktore questy možem zmazať viem že subquesty tie už su preč aj questlv1 apod. ale ktore ostatné možem aby som nezmazal nič hlavne
4. dalo by sa niekde najsť na nete preklad hlašok NPC ? ak hej tak prosim napisali by ste mi ho ?
5.kde by som mohol zmeniť bonusy napriklad su tam prišery 8 a chcem to prišery 10 ako je sindi 75/10 tipujem že niekde v navicate ale kde neviem :(
6.akým najryclejšim sposobom sa da preložiť item/mob_proto
7.kde prosim vas najdem nejake mapy alebo prostredia napriklad stromy,chodníky,tráva
8.kde najdem skladnikov quest akože ked nanho kliknem a on sa ma pyta že či si chcem niečo vložit bude to stať 500 yangov a bla bla bla
..... za všetky odpovede vopred moc moc dakujem :)

PS : prepačte mi taketo primitívne otazky ale som začiatočnik a od niekadial sa to naučiť musím tak som sa rozhodol že poprosim vás :)

JohnnySvK
Začátečník
Začátečník

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Zpět na Rady,otázky a odpovědi