Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 Rady,otázky a odpovědi

Potřebuješ poradit? Napiš sem!

Moderátor: Herní poradce

prosim pomoc

Příspěvekodlovlo12 » pát 06. bře 2015 15:35:03

zdravim neviete niekto ako zmenit ip adresu lebo dostal som ip ban na metin2 ekura skušal so asi veštky programy ktore zmenia ip adresu aj som reštartoval router stiahol odznova clienta a nič stale piše počitač zabanovany prosim pomožte chcel by som si založit new učet a nanom hrat bez problemov dik za kazdu radu :)

lovlo12
Člen
Člen

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: prosim pomoc

PříspěvekodBechy » pát 06. bře 2015 18:48:03

lovlo12 píše:zdravim neviete niekto ako zmenit ip adresu lebo dostal som ip ban na metin2 ekura skušal so asi veštky programy ktore zmenia ip adresu aj som reštartoval router stiahol odznova clienta a nič stale piše počitač zabanovany prosim pomožte chcel by som si založit new učet a nanom hrat bez problemov dik za kazdu radu :)

Nevím jak je to teď , ale za mých časů , když já hrál Ekuru(tehdy Sindicate ) tak se ban dával jen na MAC Adresu , stačil mi pouze program na změnu MAC adresy. (Jde to i ve Windows bez programu)

Bechy
Kamarád
Kamarád

Příspěvekodlovlo12 » pát 06. bře 2015 21:12:23

Bechy píše:Nevím jak je to teď , ale za mých časů , když já hrál Ekuru(tehdy Sindicate ) tak se ban dával jen na MAC Adresu , stačil mi pouze program na změnu MAC adresy. (Jde to i ve Windows bez programu)

Prosim ta mohol by si mi stim pomôcť lebo ja sa vtom az tak neviznam v zmene mac adresu mam win7 za kazdu radu budem rád :-) No a skusal som ekuru spustit v skole a tam ma normal prihlasilo tak ze mam ban iba na cliente a ip adrese

lovlo12
Člen
Člen

PříspěvekodBechy » pát 06. bře 2015 21:44:00

Tento program : [code][/http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/systemove_nastroje/ostatni/technitium-mac-address-changer/] Myslím, že to pochopíš sám jak to změnit,

Bechy
Kamarád
Kamarád

Příspěvekodlovlo12 » pát 06. bře 2015 22:05:32

Bechy píše:Tento program : [code][/http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/systemove_nastroje/ostatni/technitium-mac-address-changer/] Myslím, že to pochopíš sám jak to změnit,

no skušam a nejde to stale

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
lovlo12
Člen
Člen

Zpět na Rady,otázky a odpovědi