Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 Rady,otázky a odpovědi

Potřebuješ poradit? Napiš sem!

Moderátor: Herní poradce

Cesta k texturám...

Příspěvekodjsemosel123 » pát 27. úno 2015 23:21:52

Ahoj, takže jak již název napovídá mám problém s cestami modelu k texturám... Rozhodl jsem se trochu si pohrát s klientem a udělat ho pro mě přehlednější... Roztřídil jsem vše tak jak mi to vyhovuje.. :D Vše potřebné změnil.. A zasekl jsem se u packu s názvy "Zbrane" - "Brneni" - "Sperky" -"Predmety"... Dám příklad ze zbrani... Udělal jsem pack "zbrane" (epk, eix) v něm jsou složky zbraní s názvy "zbrane_1lv" az po složku "zbrane_90lv" v každé té složce jsou další dvě složky a to "ikony" a "modely".. Jelikož se jedná o zbraně z offiku od 1lv do 90lv tak mají textury všech těch zbraní naplácané ve 12i DDS souborech... Takže chybí složka "textury" a nahradila ji složka "textury_1_90lv" vložena přímo jen do "zbrane" (epk, eix) viz. screen myslím si že je dost přehledný na to aby jste to pochopili jak to mám udělané.. :D Co tedy potřebuji? Cesta k ikoně se vždy sama aktualizuje včetně jejího aktuálního názvu.. Bohužel když model otevřu v babičce tak cesta k textuře je pořad ta stará včetně starého názvu.. :/ Jde prosím vás ta cesta nějak aktualizovat/či změnit? Nevím si s tím vůbec rady a bez textur mi to je na prd když to vše bude bílé.. Každopádně děkuji všem za reakce a rady byl bych opravdu nerad kdybych vše musel dávat zpátky do původní podoby.. Pokud je něco nejasné tak se klidně zeptejte psal jsem to ve spěchu letím zatím pryč.

Obrázek

jsemosel123
Začátečník
Začátečník

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: Cesta k texturám...

PříspěvekodGarzard » úte 10. bře 2015 7:56:41

Přečetl jsem si tak polovinu a mohu jednoznačně říct, že jsi [*CENZURA*]. Nemáš sebemenší tušení jak a proč ten klient co dělá, tak se na to vykašli a buď rád, že ti to vůbec nějak funguje.

Garzard
Fanatik
Fanatik

Příspěvekodjsemosel123 » čtv 12. bře 2015 12:07:54

Ahoj!

Koukám že pověsti nelhaly... ;) Já slušně požádal o radu a tak bych čekal i slušnou odpověď! No jak jinak bohužel jsem ji nedostal takže "děkuji".. :)
Jinak problém vyřešen lze změnit v 3DS maxu (hlavně mi tu nezačni vykládat něco o pluginu jo?...) a druhá možnost našel jsem ne ePvP nějaký "texture changer", který teda také funguje takže to tu můžete zamknout dělejte si tu co chcete. Já tu končím, protože s Čechy se prostě slušně jednat nedá. Nazdar a ještě jednou díííík. (y)

jsemosel123
Začátečník
Začátečník

PříspěvekodGarzard » čtv 19. bře 2015 23:19:47

jsemosel123 píše:Ahoj!

Koukám že pověsti nelhaly... ;) Já slušně požádal o radu a tak bych čekal i slušnou odpověď! No jak jinak bohužel jsem ji nedostal takže "děkuji".. :)
Jinak problém vyřešen lze změnit v 3DS maxu (hlavně mi tu nezačni vykládat něco o pluginu jo?...) a druhá možnost našel jsem ne ePvP nějaký "texture changer", který teda také funguje takže to tu můžete zamknout dělejte si tu co chcete. Já tu končím, protože s Čechy se prostě slušně jednat nedá. Nazdar a ještě jednou díííík. (y)

A ty se divíš? Když řešíš a děláš takový hovadiny? Když to neumíš používat tak, jak je to udělaný, tak se na to vybodni.. S čechama se nedá rozumně mluvit, když děláš takový hovadiny.. Se nediv.

Garzard
Fanatik
Fanatik

Zpět na Rady,otázky a odpovědi