Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 Rady,otázky a odpovědi

Potřebuješ poradit? Napiš sem!

Moderátor: Herní poradce

Launcher hamachi 2014 client (40k SF)

PříspěvekodGyrux » stř 18. úno 2015 12:30:14

Z mého pc se na server normálně připojím, ale když zapnu client na jiném pc tak se sice lognu do menu postav, ale po startu se hra nenačte a kopne mě. Mám client který normálně funguje i na jiném pc, jelikož je k němu funkční hamachi launcher (https://mega.co.nz/#!E4Z3DRjQ!Bl-8PDP2G ... 4GvnBSYQPA) Ale já potřebuju rozjet tamten, se kterým se jen lognu... Nenapadá vás čím by to mohlo být? Porty a ip v serverinfo.py jsou nastavené správně, napadá mě jen že by mohla být chyba v portmap. Díky za pomoc.

Gyrux
Fanatik
Fanatik

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: Launcher hamachi 2014 client (40k SF)

PříspěvekodNecroOfficialPage » stř 18. úno 2015 16:44:43

Možná je to blbost, ale někdo na Inforge sem četl, že od 2013 se nedá připojit přez hamachi na jiný PC. Možná na to je nějaký fix, ale jak říkám, nsejm si tím úplně jistej.

www.napb.cz
NecroOfficialPage
Kamarád
Kamarád

Re: Launcher hamachi 2014 client (40k SF)

PříspěvekodGyrux » pát 20. úno 2015 15:01:55

NecroOfficialPage píše:Možná je to blbost, ale někdo na Inforge sem četl, že od 2013 se nedá připojit přez hamachi na jiný PC. Možná na to je nějaký fix, ale jak říkám, nsejm si tím úplně jistej.

Jde to přes nějaký hamachi launcher, tady jde o to jak ho dostat do 40k clienta aby fungoval.. Ze staršího, který má spouštění přes surakopf se normálně připojím

Gyrux
Fanatik
Fanatik

Zpět na Rady,otázky a odpovědi