Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 Rady,otázky a odpovědi

Potřebuješ poradit? Napiš sem!

Moderátor: Herní poradce

Metin2 (Ekura) na MacOS

PříspěvekodGorgy » sob 31. led 2015 14:46:07

Zdravím, chtěl bych se zeptat, nevíte někdo jestli je možné spustit Ekuru na operačním systému macOS?

Kvůli podezření na Keylogger jsem musel reinstalovat windows a bohužel mi nejde znova nahodit (bootcamp disk s windows jako duální disk na notebooku s MacOS), takže musím prozatím být jen na MacOS dokud se to nevyřeší...
Nevíte tedy někdo, jestli se Ekura dá nějak na MacOS spustit? Zjistil jsem, že existuje program WineBottler který na MacOS spustí .exe soubory, ale u Sindicate bohužel to požaduje ještě C/microsoft/framework... prostě .Net Framework, který je pro MacOS zřejmě problémem :D

Tady vidíte screen: Klidni Zde!

https://www.youtube.com/watch?v=U9OiyOFwrHQ&feature=youtu.be - Manuál Map-Editor
Gorgy
Kamarád
Kamarád

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: Metin2 (Ekura) na MacOS

PříspěvekodGorgy » ned 01. úno 2015 18:29:48

Ref

https://www.youtube.com/watch?v=U9OiyOFwrHQ&feature=youtu.be - Manuál Map-Editor
Gorgy
Kamarád
Kamarád

PříspěvekodReWen » pon 02. úno 2015 12:00:32

Ahoj,
myslím si, že bude nejlepší kdyby si napsal přímo na podporu Ekury. Třeba se již s podobným problémem či otázkou setkali a budou schopni ti určitě poradit lépe než zde.

„Pamatuj, že i ta nejtěžší hodina ve tvém životě, má jen 60 minut.“ - Sofoklés
ReWen
Návštěvník
Návštěvník

PříspěvekodDeniskubisz1 » stř 04. úno 2015 13:42:27

Kdysi dávno to jelo (Odzkoušeno na Linuxu) taky jsem používal Vine.. ale věř mi že teď to nerozjedeš.. možná že i kdyby jsi nainstaloval ten .NET FW, a udělal všechno možné stejn ě to vyhodí error, u ofíku je to HS ;)

Definitivní konec na W3Z.. je to zbytečné, vám něco sem dávat.. aniž by jste poděkovali ;)

Vydržel jsem tady od roku 2010 do roku 2015 ;) Ale to jak vy touto dobou dokážete být někteří tak chamtiví.. že to až bolí.. a se slovem Děkuji,Díky,Thanks,GJ nebo cokoliv podobného nikdy neuškodíte.. ale když jste tak líní že to nedokážete normálně napsat do SZ, nebo pod Topic.. nemám vám tady co nabídnout ;)
Deniskubisz1
Kamarád
Kamarád

Zpět na Rady,otázky a odpovědi