Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Spatne ID plochy.Spatne ID plochy.
Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 Rady,otázky a odpovědi

Potřebuješ poradit? Napiš sem!

Moderátor: Herní poradce

[POMOC]Jak nastavit drop itemu z priser.

Příspěvekodlolstrcz » pát 30. led 2015 12:18:54

Caute lidi, ctel bych se zeptat zda mi nekdo neporadi jak nastavit DROP itemu z mobu na vzdy. v NAVICATU nemam zadny MOB_PROTO_DROP a nic takoveho :(. a v MOB_PROTO mam polozku DROP_ITEM (Napriklad u Vlka mam v polozce drop_ITEM ID 30028 (Vlci drap)) Ale z vlka toho pada víc ne? Eliky atd. Nevim kde to je nastavene :( a take treba % na dropnuti itemu atd. :D Predem diky za radu. S pozdravem LoLstrCZ.
PS: Makam na lokale serveru BroadWay. Nejsem PROFIK ale ucim se rychle a jsem schopny clovek :) Kdoo my mel zajem jit do TEAMU piste SZ, nebo FB: Nikita Kovpak.

lolstrcz
Fanatik
Fanatik

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: [POMOC]Jak nastavit drop itemu z priser.

PříspěvekodDeniskubisz1 » stř 04. úno 2015 13:44:00

Tam to nehledej, v navicatu nic takového není.. musíš jít do svého ,,locale" ve FTP.. je tady tuna návodů..

Definitivní konec na W3Z.. je to zbytečné, vám něco sem dávat.. aniž by jste poděkovali ;)

Vydržel jsem tady od roku 2010 do roku 2015 ;) Ale to jak vy touto dobou dokážete být někteří tak chamtiví.. že to až bolí.. a se slovem Děkuji,Díky,Thanks,GJ nebo cokoliv podobného nikdy neuškodíte.. ale když jste tak líní že to nedokážete normálně napsat do SZ, nebo pod Topic.. nemám vám tady co nabídnout ;)
Deniskubisz1
Kamarád
Kamarád

Re: [POMOC]Jak nastavit drop itemu z priser.

Příspěvekodlolstrcz » stř 04. úno 2015 21:07:12

Vyreseno, uz jsem nasel.

lolstrcz
Fanatik
Fanatik

Zpět na Rady,otázky a odpovědi