Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Spatne ID plochy.Spatne ID plochy.
Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 Rady,otázky a odpovědi

Potřebuješ poradit? Napiš sem!

Moderátor: Herní poradce

Přidal jsem nový set zbraní a nejde si připojit

PříspěvekodFanarim » pát 09. led 2015 14:18:49

zdravím , bohužel se zase musím ptát , jelikož každý nějak začínal s metinem .... dělal jsem podle návodu do klienta a sf set demoních zbraní ... přidal sem to do klienta a normálně jsem se mohl připojit bez problému , potom sem to přidal do navicatu (item_proto) , ale musel sem ručně to dam dat , jelikož nebylo tam item_proto , query nebo item_list ... potom jsem ještě udělal nové 3 postavy + gmka na ně dal a dal /stop a potom /start (reset ) ... najednou mě to píše že se nemohu připojit na server , udělal jsem kontrolu v clientovy , všechny ip v rootu a serverip jsou v pořádku , hamachi je online , portmap taky a v sf jsou také správné ip .... mohl by mě někdo s tímto pomoci ? ... jedná se o sf 2010 by derin ( etacidnis )

Je zbytečné sem dávat věci , které ani nejedou .... jenom tím zaplňujete forum kravinami ...
Fanarim
Návštěvník
Návštěvník

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: Přidal jsem nový set zbraní a nejde si připojit

Příspěvekodadamqem » sob 10. led 2015 13:02:32

Postni sem syserr.txt, může tam být napsané, kde je chyba..

adamqem
Návštěvník
Návštěvník

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Zpět na Rady,otázky a odpovědi