Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 Rady,otázky a odpovědi

Potřebuješ poradit? Napiš sem!

Moderátor: Herní poradce

VPS - licence

PříspěvekodRRaDD » pon 29. pro 2014 19:21:40

Ahoj.
Pokud budu mít svůj server přes VPS (local), jak je to s licencí na Metin2?
Pokud nebudu mít nikde značku gameforge, ymiru a nikde nebude napsáno Metin2, licenci nepotřebuji?
A ještě by mě zajímalo, které metiny mají koupené licence a jestli měl Metin2 Mester licenci.

RRaDD
Kamarád
Kamarád

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: VPS - licence

PříspěvekodGarzard » čtv 01. led 2015 14:37:33

Žádný metin nemá licenci včetně mesteru .. Jediní kdo má licenci je gameforge, ongame a ještě myslím jedna korejská, nejsem si teď jistej můžeš si to najít na stránce ymiru.. Licence stojí 3500 éček měsíčně, takže myslím, že na ní by jsi ani neměl a hlavně by jí ymir nedal. Za další, to taky není pravda, klidně tam měj ymir a co chceš, jim je to jedno, pokud máš alespoň živnost, nebo nějakou společnost (s.r.o, a.s) a stát z tebe má peníze, díky tomu ;)

Garzard
Fanatik
Fanatik

PříspěvekodRRaDD » úte 06. led 2015 22:57:01

Díky za odpověď.
Pokud ani Mester neměl licenci, jakto, že tak dlouho fungoval, když měl poměrně dost hráčů a díval jsem se na jejich stránky, co jsem našel a měli tam ikonku GF, neměli třeba propůjčenou licenci od GF?

jim je to jedno, pokud máš alespoň živnost, nebo nějakou společnost (s.r.o, a.s) a stát z tebe má peníze

A pokud tam IS nebude?

RRaDD
Kamarád
Kamarád

PříspěvekodGarzard » ned 11. led 2015 9:26:58

RRaDD píše:Díky za odpověď.
Pokud ani Mester neměl licenci, jakto, že tak dlouho fungoval, když měl poměrně dost hráčů a díval jsem se na jejich stránky, co jsem našel a měli tam ikonku GF, neměli třeba propůjčenou licenci od GF?

jim je to jedno, pokud máš alespoň živnost, nebo nějakou společnost (s.r.o, a.s) a stát z tebe má peníze

A pokud tam IS nebude?

Proč tak dlouho jede ta komerční blbost quadcore díky který má duplex postavenou celou novou vilu? Stát z toho má prachy.. :) Takže to GF prostě ignoruje ..

Garzard
Fanatik
Fanatik

Příspěvekoddomm98 » ned 18. led 2015 8:29:41

Garzard píše:
RRaDD píše:Díky za odpověď.

A pokud tam IS nebude?

Proč tak dlouho jede ta komerční blbost quadcore díky který má duplex postavenou celou novou vilu? Stát z toho má prachy.. :) Takže to GF prostě ignoruje ..

Stát z toho má prachy takže to GF ignoruje? Co má GF společného se státem? :D

Obrázek
Kód: Vybrat vše
Pokud chceš vidět odkazy, tak se přihlaš (popř. zaregistruj)!
domm98
Kamarád
Kamarád

Příspěvekodvodarim » čtv 22. led 2015 11:37:30

GameForge je uplně jedno zda nějaký stát někde z něčeho něco má.... Stát bude stíhat privátní servery až bude zahajené trestní stíhání a to záleží pouze na tom kdy GameForge začne mít na to chut a čas se tim zabejvat.

http://www.imgup.cz/images/2014/03/21/aiFOn.jpg
vodarim
Kamarád
Kamarád

Zpět na Rady,otázky a odpovědi