Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 Rady,otázky a odpovědi

Potřebuješ poradit? Napiš sem!

Moderátor: Herní poradce

Problém s navicatem

PříspěvekodHard169 » pon 29. pro 2014 11:42:30

Ahoj,
poradíte mi prosím někdo co s tím? Když přidávám zbraně na server, nemůžu vložit query. Po stisknutí ctrl+q mi vyskočí tabulka s hlášením : 1558 - Column count of mysql.proc is wrong. Expected 20, found 16. Created with MySQL 50092, now running 50532. Please use mysql_upgrade to fix this error.

Takže, to byl můj problém. Port 50092 mám zaplý. Mysql-uprade sem nikde v navicatu nenašel. Budu rád za každou pomoc. Předem děkuji...

... s úctou Hard.

Hard169
Kamarád
Kamarád

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: Problém s navicatem

PříspěvekodDeniskubisz1 » pon 29. pro 2014 14:11:04

Zkus heidiSQL :)
Je to něco jako navicat, a zkus co ti to tam vypíše :)

Máš server na do kterého jsi extrahoval tar.gz?

Definitivní konec na W3Z.. je to zbytečné, vám něco sem dávat.. aniž by jste poděkovali ;)

Vydržel jsem tady od roku 2010 do roku 2015 ;) Ale to jak vy touto dobou dokážete být někteří tak chamtiví.. že to až bolí.. a se slovem Děkuji,Díky,Thanks,GJ nebo cokoliv podobného nikdy neuškodíte.. ale když jste tak líní že to nedokážete normálně napsat do SZ, nebo pod Topic.. nemám vám tady co nabídnout ;)
Deniskubisz1
Kamarád
Kamarád

PříspěvekodHard169 » stř 31. pro 2014 14:25:23

Děkuji, moc si cením tvoji rady. Avšak na navicat jsem si už zvyknul a byl bych moc rád, kdyby se mi podařilo vkládání querů zprovoznit. Což se mi stále nedaří...
Nebo je HeidiSQL nějakým způsobem lepší než navicat? Předem děkuji za vaše odpovědi a rady...

... s úctou Hard.

Hard169
Kamarád
Kamarád

PříspěvekodDeniskubisz1 » sob 03. led 2015 23:51:36

Je to o zvyku.. :) myslím že navicat má méně funkcí.. (Každopádně tam ,,jakože" jsou :D ) ale HeidiSQL mi příjde.. prostě mnohem lepší :)

Definitivní konec na W3Z.. je to zbytečné, vám něco sem dávat.. aniž by jste poděkovali ;)

Vydržel jsem tady od roku 2010 do roku 2015 ;) Ale to jak vy touto dobou dokážete být někteří tak chamtiví.. že to až bolí.. a se slovem Děkuji,Díky,Thanks,GJ nebo cokoliv podobného nikdy neuškodíte.. ale když jste tak líní že to nedokážete normálně napsat do SZ, nebo pod Topic.. nemám vám tady co nabídnout ;)
Deniskubisz1
Kamarád
Kamarád

PříspěvekodHard169 » ned 04. led 2015 21:31:00

Děkuji za info. Vkládání querů do navicatu se mi opravit nepodařilo, takže nejspíš vyzkouším HeidiSQL :)

Hard169
Kamarád
Kamarád

Zpět na Rady,otázky a odpovědi