Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Banner givemeclick.com

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 Rady,otázky a odpovědi

Potřebuješ poradit? Napiš sem!

Moderátor: Herní poradce

LZO Klíč - Otázka

Příspěvekodadamqem » pon 22. pro 2014 19:19:20

Zdravím,
měnil sem v klientu LZO klíč a mám problém s tím, že v syserr.txt mi to ukazuje, že u 3 souborů je ten klíč špatný, přearchivovával sem celou složku pack a když sem to rozjel, tak u třech souborů mi to ukazuje + nejde model ninjy. PC a PC2 jsou v pořádku. Mám jen otázku, zda-li lze zjistit, které soubory mají ten špatný LZO klíč, abych je mohl předělat.
Děkuji za každou odpověď :)

adamqem
Návštěvník
Návštěvník

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: LZO Klíč - Otázka

PříspěvekodDeniskubisz1 » stř 24. pro 2014 8:49:25

Ahoj, zkus si změnit LZO ještě jednou a všechno přearchivovat :)
A jaký compilator používáš?
Je lepší používat EterNexus :)

Definitivní konec na W3Z.. je to zbytečné, vám něco sem dávat.. aniž by jste poděkovali ;)

Vydržel jsem tady od roku 2010 do roku 2015 ;) Ale to jak vy touto dobou dokážete být někteří tak chamtiví.. že to až bolí.. a se slovem Děkuji,Díky,Thanks,GJ nebo cokoliv podobného nikdy neuškodíte.. ale když jste tak líní že to nedokážete normálně napsat do SZ, nebo pod Topic.. nemám vám tady co nabídnout ;)
Deniskubisz1
Kamarád
Kamarád

Re: LZO Klíč - Otázka

Příspěvekodadamqem » stř 24. pro 2014 9:06:36

EterNexus mě přišel dobrý jen na archívy s defaultní koncovkou a LZO klíčem, jelikož mi v nastavení ten klíč nějak blbnul, ale co mám archiver, tak sem spokojený. Asi to budu muset zase celé projet no... Měl jsem jen otázku, jestli se nedá přesně zjistit, které soubory to jsou.

adamqem
Návštěvník
Návštěvník

Zpět na Rady,otázky a odpovědi