Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Banner givemeclick.com

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 Rady,otázky a odpovědi

Potřebuješ poradit? Napiš sem!

Moderátor: Herní poradce

[POMOC] Localhost server

Příspěvekodadamqem » úte 04. lis 2014 20:13:57

Zdravím,
jsem post-amatér v tvoření metin2 serveru, ale objevil se mi problém, který se mi nedaří vyřešit. Měl jsem server na hamachi, ale od té doby, co jsem se pokoušel to rozjet na notebooku ve škole mi to dělá problémy.. Asi dva dny zpět jelo vše v pohodě.. V nastavení Virtual Boxu byl nastaven Síťový most a jako adaptér Hamachi, v ipv4 nastavená IP hamachi atd.. Jen dnes se mi nějak server odmítá připojit k hamachi, tak sem to zkusil hodit přes můj router... Přes SFTP se na 192.168.2.100 připojím a do databáze taky, ale client se tam prostě connectnout nechce, nevíte někdo v čem může být problém? Nemáte s tím někdo zkušenost? Dnes už sem málem rozflákal monitor, jelikož než vždy vyrebootuju server, někdy přehodím serverinfo, tak to chvíly trvá a když vám to po nějakém pátem pokusu nejde, tak se vám škvaří mozek :) Kdyby jsem na to zítra přišel, tak zde dám vědět, jelikož by to mohlo být užitečné pro ostatní :)

// Edit : Nefunguje, ikdyž se zkusím připojit na IP, kterou mi přidělil router(např. 192.168.2.5), opět funguje jen Navicat a SFTP, client bohužel ne.

Naposledy upravil adamqem dne stř 05. lis 2014 8:42:45, celkově upraveno 1
adamqem
Návštěvník
Návštěvník

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: [POMOC] Localhost server

Příspěvekodiwitrag » stř 05. lis 2014 0:12:29

Ještě předtím se zeptám - proč to dáváš do návodů?

iwitrag
Člen
Člen

Příspěvekodadamqem » stř 05. lis 2014 7:26:21

Před čím se ještě zeptáš? Do návodů sem to dal z toho důvodu, že kdyby někdo s tím měl taky problém, tak to najde zde :)

adamqem
Návštěvník
Návštěvník

Příspěvekodgammerport » stř 05. lis 2014 8:19:44

Ahoj když se připojuješ přes router tak tam nedávej ip s .100 ale ip jakou přiřadí router

Servery, Web, Programování
gammerport
Návštěvník
Návštěvník

Příspěvekodadamqem » stř 05. lis 2014 8:35:37

To mi nepomůže, jelikož už jsem to zkoušel.. Zapomněl jsem dodat, že přes SFTP a Navicat se připojím, jen ten klient nějak nechce... Dělal sem úpravy v klientu a říkal jsem si, že jsem něco pokazil, tak sem si extrahoval ten originální a přes ten to nejde taky..

// Edit : Nezapomněl jsem to dodat :D

adamqem
Návštěvník
Návštěvník

Zpět na Rady,otázky a odpovědi