Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Banner givemeclick.com

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 Rady,otázky a odpovědi

Potřebuješ poradit? Napiš sem!

Moderátor: Herní poradce

Metin2 server - hledám tým

Příspěvekodiwitrag » stř 29. říj 2014 10:02:05

Pokud to je ve špatné sekci, tak to prosím přesuňte, díky borci :)

Obrázek

Zdravím,

už přes rok vedu Minecraft server, který se stabilně drží jako sedmý nejnavštěvovanější a nejoblíbenější server v československé scéně, což si myslím, že vzhledem k množství Minecraft serverů, je to celkem úspěch.
Koho by to zajímalo, jedná se o server SteveCraft.cz.

Obrázek

Nyní plánuji rozšířit pole působnosti - chtěl bych založit privátní Metin server, jelikož je to hra, kterou jsem dříve (okolo 2011-2012) docela dost hrál, také jsem se zajímal o Free BSD apod...

Obrázek

Co tedy vlastně chci?
Zkrátka - hledám schopné lidi, kteří by se chtěli pustit do nového Metin projektu.
Co se týká webu, domény, hostingu, to vše bych zajistil (a platil) já. Ze začátku bych objednal nějaký slabší VPS pro 10-30 lidí na testovací účely. Časem bychom to samozřejmě rozšířili.

Koho tedy hledám?
- Server Mastery (lidi, kteří by měli zájem podělit se o své zkušenosti a přiučit se něčemu novému)
- Web Mastery (PHP, MySQL, JavaScript podmínkou - vše ovládám i sám - ale práce bude hodně, žebříčky počínaje, přihlašovacím systémem a item-shopem konče)
- Metin Mastery (nemusí mít zkušenosti s tvorbou serverů, ale měli by mít zkušenosti s Metinem samotným, pokud možno z více serverů).
- Grafiky (na různé bannery, grafiku na FB a YouTube, na případné poutače, grafiku na web, ranky na fóru, atd...)
- Budoucí moderátory fóra, GameMastery, atd...
- Všechny ostatní, kteří by měli chuť přiložit ruku k dílu (třeba takový človíček, který by psal statusy na FB Obrázek stránku by se hodil :) )

Co nabízím?
- Spoustu nových zkušeností
- Možnost být u zrodu nového unikátního projektu
- Pokec na TSku :D
- Samozřejmostí je pozice v A-týmu při ostrém startu

Tématika serveru, rychlost expů, itemy, atd... - to vše zatím nechávám otevřené. Ještě v tomto nejsem přímo rozhodnutý. Nejprve bych spíš chtěl zjistit, o co by byl zájem. Rád bych totiž přinesl do Metin vod něco nového.
Komunikace by probíhala přes Voice server Team Speak, který mám pronajatý - 20 slotů (možno zvýšit).

Kdybyste měl někdo zájem mi pomoct, tak napište zde nebo na e-mail iwitrag@seznam.cz.
Pokud se nenajde dost lidí, tak s tím ani nebudu začínat, protože jsem se za ten rok vedení SteveCraftu naučil, že víc hlav víc ví - víc lidí se dokáže navzájem motivovat a tým průměrných lidiček je 100x lepší, než sebe-lepší admin, který je sám.
Obrázek

iwitrag
Člen
Člen

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: Metin2 server - hledám tým

Příspěvekodiwitrag » úte 04. lis 2014 17:40:47

Koupil jsem VPS na Wedosu, na rok bez OS - nainstaloval jsem tam Free BSD, rozběhl databázi, síť, krypto a teď budu hledat nějaké dobré SF.

Kdyby někdo měl zájem přidat se, napište O:-)

iwitrag
Člen
Člen

Re: Metin2 server - hledám tým

PříspěvekodAtaros » pon 08. pro 2014 21:35:15

Dobrý večer..
Měl bych zájem s Váma spolupracovat.
Za nedlouho vám pošlu email.
Hezky zbytek večera.
Ataros.

Lidská hloupost nezná meze.
Ataros
Začátečník
Začátečník

Zpět na Rady,otázky a odpovědi