Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Spatne ID plochy.Spatne ID plochy.
Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 Rady,otázky a odpovědi

Potřebuješ poradit? Napiš sem!

Moderátor: Herní poradce

Veřejná IP

PříspěvekodFlas-Games » úte 21. říj 2014 18:54:43

Dobrý den,

Chtěl bych se zeptat jak udělám server na metin2 hamachi návody znám i nějaké tu jsou to vím ale nikde nemůžu najít přes veřejnou ip veřejnou ip mám jen nevím jak na mém pc rozjet metin2 přes tu veřejnou ip dávejte prosím odkazy na návody .

Děkuji, S pozdravem Flas-Games

Flas-Games
Občasný uživatel
Občasný uživatel

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: Veřejná IP

PříspěvekodPrisko » čtv 27. lis 2014 12:30:51

No, je to vlastně to samé jako v hamachiši (adresa z hamachi je vlastně taky taková veřejná IP). V sysinstall.configure.networking.{karta ve VBoxu, na které chceš vysílat (např. Em0)} zadáš do gateway tvou veř. ip, name server zadáš gateway(výchozí bránu) tvého pc, pak na dalším si zadáš lokálku (v hamachi x . x . x . 100 - není důvod měnit zaběhlé zvyky), takže tvou veř. ip, ale poslední číslo bude 100, pak dáš masku: opět známých 255.0.0.0 a odentruješ.
Takhle jsem to udělal já a fachalo to - jenže to mám ověřeno jen v síti za routerem. Pokud zde někdo v tomto postupu našel chybu, prosím dejte vědět ... :-[

Prisko
Návštěvník
Návštěvník

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Zpět na Rady,otázky a odpovědi