Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 Rady,otázky a odpovědi

Potřebuješ poradit? Napiš sem!

Moderátor: Herní poradce

Re: Práva - Locale server

PříspěvekodGrou » čtv 14. srp 2014 18:14:05

Vím, že odpověděl na IS :) Když už to ale nakousl, tak jsem mu chtěl na to apelovat.. Jinak opravdu ty se o odvádění daní z sms plateb starat nemusíš.. Je to prostě vše v režii operátora, tudíž můžeš mít i zisky nad 10.000 přes tyto platby a úřady na tebe nemůžou :) Nebavím se teď ale o porušování autorských práv..

Pokud mám něco říct k tomu co si myslím o autorských práv, tak řeknu jen to, že bych rozhodně nepoužíval obchodní značku Ymir a Gameforce a ani bych nepoužíval pojmenování Metin... Každopádně jsem stejně přesvědčen o tom, že je to i tak nelegální činnost a jedná se o porušování autorských práv, ale rozhodně lepší, když se tyto názvy nepoužijí... Druhou stránkou věci je to, že... Kdo to řeší ? Nikdo.. A kdyby se to mělo začít řešit, tak rozhodně se prvně nebudou koukat na malé servery v CZ..

Grou
Fanatik
Fanatik

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: Práva - Locale server

PříspěvekodRRaDD » pát 15. srp 2014 0:33:02

Díky všem !
Můžete *CLOSE*

RRaDD
Kamarád
Kamarád

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Předchozí

Zpět na Rady,otázky a odpovědi