Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Spatne ID plochy.Spatne ID plochy.
Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 Rady,otázky a odpovědi

Potřebuješ poradit? Napiš sem!

Moderátor: Herní poradce

JE TU ROZUMNY ČLOVĚK CO TOMU ROZUMÍ,???

PříspěvekodGodfry68 » pon 14. črc 2014 14:54:38

potřeboval bych v par věcech poradit a nechci tu spamovat pokud se najde slušný nenamyššlený člověk co by rad pomohl ozvěte se na skype: jindra štrobl

předem děkuji.

Godfry68
Člen
Člen

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: JE TU ROZUMNY ČLOVĚK CO TOMU ROZUMÍ,???

PříspěvekodSkipr226 » pon 14. črc 2014 15:39:53

nenamyššlený :(( tak zas nic

Většinu základních návodů tady najdeš, pokud ani neumíš hledat, tak už je to hodně špatný.. Pochybuju že ti jen tak někdo bude radit co znamení ipv4 gateway nebo podobně.

Připravovaný PVP server:
Kód: Vybrat vše
Pokud chceš vidět odkazy, tak se přihlaš (popř. zaregistruj)!
Skipr226
Banned
Banned

Re: JE TU ROZUMNY ČLOVĚK CO TOMU ROZUMÍ,???

PříspěvekodGodfry68 » stř 16. črc 2014 11:28:57

hledám tři dny....prolezl jsem 50 navodu sedím u toho skoro 20 hodin za den a prostě na to nemužu přijít je to tak špatný se zeptat? nevíš ani o co mi jde ale hned tu píšeš že neumím hledat atd. s takovou ochotou co tu všichni máte to forum zrušte a napište jedinou stranku...hledej v google nic jinýho tady nikdo poradit neumí....

Ohledně těch návodů ,dělám si hamachi server už jsem to dokonce dělal kdysi na XP a jelo mi to v pohodě....ale pro jisttotu jsem se podíval na několik návodu a několikrát to instaloval krok po kroku. dělal sem SF od heliho vše v pořádku přes navicat se do SF dostanu registrační stranka mi najela registrace v pohodě ale bohužel nejde najet do hry napíše budete přihlášen po několika sekundách napíše nelze se připojit k serveru našel jsem návod kde týpek dělal přímo SF od heliho udělal sem všechno uplně stejně a mně to prostě nenajede. dělal sem i SF od glončáka a to same...nevicat jede vše ok ale přihlasit se nejde tam mi to zase píše zkontroluj sve udaje i když v navicatu jsou jasně napsane ty co jsem tam zadal. tudíž jsem chtěl radu jestli třeba nemuže být problem někde ve win7 Rozhodně nejsem dement co by nic nezkusil a hned se tady ptal jak a co ma udělat. a promin ale návod typu udělal sem vše jak se ma a nejede mi to tu nikde není :D a myslím že od toho je tady to forum aby ses zeptal když už si nevíš rady a nemužeš zjistit duvod proč to nejde. trochu mě mate to když instaluješ SF a dělaš nastavení....v každem navodu jsou jasne IP tvoje a IP .100 ale v ostatních kolonkách každý píše něco jineho .nevím do jake míry to má vliv na chod hry. v hornich kolonkach ma každy něco jineho v kolonce vedle iP z hamachi měl někdo ni, někdo 1.1.1.1 heli tam třeba ma 4.4.4.4 ještě tam bych možná někde viděl problem i když jestli to udělam podle navodu a tomu typkovi to jede a mně ne tak sem oprvadu v koncích. tak trochu se bojím že bude problem v nastavení sítí ve win mam tam totiž domácí sít což je internet a neznámou sít kde je hamachi a virtual box ale v kolonce druh přístupu je "připojení není k dispozici.zkuste prosím někdo poradit bo já už tři dny mlátím hlavou do klávesnice vzteky :o))))

Godfry68
Člen
Člen

Zpět na Rady,otázky a odpovědi