Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 Rady,otázky a odpovědi

Potřebuješ poradit? Napiš sem!

Moderátor: Herní poradce

[HELP]Kde je chyba?

PříspěvekodXxGormyxX » pát 06. čer 2014 12:47:19

Ahoj, mám svůj hamachi server a chtěl jsem si tam přidat nové dva sety zbraní. Nedělal jsem to poprvé a vím jak se to dělá..
- rozpackoval jsem přes Eter Nexus* locale_de
- otevřel jsem přes FA item_proto a tam dopsal nové zbraně, pak jsem ho zapackoval a vložil do locale_de..
- otevřel jsem item_list a tam dopsal nové zbraně
- locale_de jsem zapackoval přes Eter Nexus* a vložil do packu
- rozpackoval jsem přes Eter Nexus* ITEM, vložil modely nových zbraní, zapackoval a vrátil do packu
- rozpackoval jsem přes Eter Nexus* ICON, vložil ikony nových zbraní, zapackoval a vrátil do packu
- přidal jsem query do navicatu
* - Eter Nexus je šikovný prográmek, který dokáže rozpackovat a zapackovat soubory *.eix bez nutnosti zápisu do xml.

A teď k chybě.. Po výběru postavy se hra načte a pak skočej "otazníky" a spadne celý klient.. Napadlo mě, že jsem třeba udělal chybu při zápisu do item_proto atd.. Tak jsem zkusil úplně vše nové zpět odebrat (smazal jsem zápis z item_proto a item_listu, modely, ikony, query) a klient padá stejným způsobem furt..

Nenapadá někoho čím jsem to způsobil a jak to opravím? Nedá se přímo podle chyby (vyhození otazníků a spadnutí klientu po načtení hry) zjistit čeho přesně by to mohl být problém?

Děkuji mnohokrát.

XxGormyxX
Kamarád
Kamarád

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: [HELP]Kde je chyba?

PříspěvekodF4LV3R » pát 06. čer 2014 13:39:05

XxGormyxX píše:Ahoj, mám svůj hamachi server a chtěl jsem si tam přidat nové dva sety zbraní. Nedělal jsem to poprvé a vím jak se to dělá..
- rozpackoval jsem přes Eter Nexus* locale_de
- otevřel jsem přes FA item_proto a tam dopsal nové zbraně, pak jsem ho zapackoval a vložil do locale_de..
- otevřel jsem item_list a tam dopsal nové zbraně
- locale_de jsem zapackoval přes Eter Nexus* a vložil do packu
- rozpackoval jsem přes Eter Nexus* ITEM, vložil modely nových zbraní, zapackoval a vrátil do packu
- rozpackoval jsem přes Eter Nexus* ICON, vložil ikony nových zbraní, zapackoval a vrátil do packu
- přidal jsem query do navicatu
* - Eter Nexus je šikovný prográmek, který dokáže rozpackovat a zapackovat soubory *.eix bez nutnosti zápisu do xml.

A teď k chybě.. Po výběru postavy se hra načte a pak skočej "otazníky" a spadne celý klient.. Napadlo mě, že jsem třeba udělal chybu při zápisu do item_proto atd.. Tak jsem zkusil úplně vše nové zpět odebrat (smazal jsem zápis z item_proto a item_listu, modely, ikony, query) a klient padá stejným způsobem furt..

Nenapadá někoho čím jsem to způsobil a jak to opravím? Nedá se přímo podle chyby (vyhození otazníků a spadnutí klientu po načtení hry) zjistit čeho přesně by to mohl být problém?

Děkuji mnohokrát.

V první řadě zkus to zabalit jiným programem, protože Nexus je pěkně k ničemu zabaluje si co chce..

Končím s metinem.
F4LV3R
Fanatik
Fanatik

Re: [HELP]Kde je chyba?

PříspěvekodXxGormyxX » pát 06. čer 2014 16:16:03

Děkuji za radu. Ale nakonec jsem si to vyřešil po svém:-)

- naštěstí jsem našel zálohovaný klient (vůbec jsem netušil, že jsem si ho někdy zálohoval :D ) a tak jsem ozkoušel kopírovat z starého klientu soubory do nového. Při překopírování item.epk+eix a locale_de.epk+eix bylo stále vše v pořádku, ale při překopírování icon.epk+eix náhle začal dělat chybu jako starý klient. Takže nejspíše je chybička někde uvnitř Ikonek - vůbec netuším jaká, ale to nevadí, protože ikony se dodělají hned:-) . Jinak Eter Nexus mi přijde pohodlný a zatím mě v ničem nezklamal. Vždy, když jsem přidával nové věci do packu, dělal jsem to přes EN a vždy to šlo bez problému, takže zatím asi extrahátor+archivátor měnit nebudu.

Můžete LOCK.

XxGormyxX
Kamarád
Kamarád

Zpět na Rady,otázky a odpovědi