Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Spatne ID plochy.Spatne ID plochy.
Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 Rady,otázky a odpovědi

Potřebuješ poradit? Napiš sem!

Moderátor: Herní poradce

Pro mě další novinka- Potřebuji pomoc

PříspěvekodToreiCZ » sob 24. kvě 2014 15:44:01

Zdravím, mám tu opět další problém a tentokrát jde o SF by Invoice, stáhnutí klienta a SF včetna odrarování je v pořádku,ale při odrarování klienta sem si všimluv že každý soubor kromě složek je napsaný modře, a tedy když to odrarované ještě odpackuju přez MasterEpack a něco tam vložím(cokoliv, třeba jen nahrazení ikony) a zapackuju (konkrétně PC, ale to asi u všeho, kromě root) tak mi to udělá to že to s čím sem manipuloval, v tomto případě s PC tak mi to v syserroru píše že celý PC je error a nenačte to z PC nic, tim pádem každá postava ve hře je buglá v zemi, i při výběru postav (pokud jde o postavy z PC(1) ).... Nevím co s tím dělat aby to nedělalo, či jestli tam není nějaké zabezpečení, ale bohužel sem se s timhle zatím nesetkal, za případné odpovědi s pomocí budu rád... *DONT_KNOW*

ToreiCZ
Návštěvník
Návštěvník

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Zpět na Rady,otázky a odpovědi