Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Spatne ID plochy.Spatne ID plochy.
Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 Rady,otázky a odpovědi

Potřebuješ poradit? Napiš sem!

Moderátor: Herní poradce

Nefunkční quest.

PříspěvekodGorgy » ned 04. kvě 2014 22:26:28

Zdravím, nedávno jsem na svém serveru chtěl udělat věc podobnou Lagerscheinu na celestial-worldu.
Tudíž item, který by po kliknutí pravým tlačítkem odebral určitou částku a přidal vám místo ní item, který by po rozkliknutí opět částku vrátil. Quest zní takto:

Kód: Vybrat vše
Pokud chceš vidět odkazy, tak se přihlaš (popř. zaregistruj)!

Tento quest mi kontrolovali 3 lidé, všichni mě ujistili že žádnou chybu neobsahuje, ovšem když jsem tento quest dal do serveru a zapsal do listu questů a přes putty quest nahodil, tak ani po /reload q , ani po následném restartu, ten daný item 29001 neudělal požadovanou věc. "python make.py" mi chybu v questu neukazuje, tudíž doopravdy nevím co s tím.

Kdyby někdo věděl, tak prosím poraďte, snažím se tento quest rozchodit už třetí den :/ .

Předem díky za vaše rady.

Gorgy

https://www.youtube.com/watch?v=U9OiyOFwrHQ&feature=youtu.be - Manuál Map-Editor
Gorgy
Kamarád
Kamarád

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: Nefunkční quest.

PříspěvekodNecroOfficialPage » pon 05. kvě 2014 18:54:05

A máš upravený item_proto/DB?

www.napb.cz
NecroOfficialPage
Kamarád
Kamarád

PříspěvekodGorgy » pon 05. kvě 2014 19:41:12

NecroOfficialPage píše:A máš upravený item_proto/DB?

Obávám se, že jsem přesně nepochopil co tím myslíš, mohl bys to prosím upřesnit?

https://www.youtube.com/watch?v=U9OiyOFwrHQ&feature=youtu.be - Manuál Map-Editor
Gorgy
Kamarád
Kamarád

PříspěvekodNecroOfficialPage » úte 06. kvě 2014 20:02:38

Tak na určitou funkci musíš mít jinej [type] a to se mění v DB, je to např. že když potřebuješ klikat na item atd.. ;)

www.napb.cz
NecroOfficialPage
Kamarád
Kamarád

Příspěvekodtomas1234567 » stř 07. kvě 2014 5:55:06

Souhlasím s Necrem... Jdi do Item_proto na serveru a podívej se na nějaký item , na který ti jde klikat, třeba portovací prsten a okopíruj si jeho type .

tomas1234567
Kamarád
Kamarád

PříspěvekodGorgy » čtv 08. kvě 2014 7:38:39

Děkuju za rady, už to funguje. Přiznávám že s Questama pracuju teprve krátce, takže nemám tolik zkušeností.

Měl bych na Vás ještě jednu otázečku.
Jistě znáte "Naušnice z dračích kostí", "Náramek z dračích kostí" atd.
Nevíte zda existuje nějaká možnost aby tento item NEBYL časově omezený? Protože když tento item dám do IS, tak po koupení se anuluje čas a po 60vteřinách item zmizí. Prozatím jsem to řešil tak, že jsem item dal do truhly a do IS jsem dal truhlu, ovšem v tom je ta nevýhoda, že ten item v té truhli může mít jen 3 bonusy (attrtype0, attrtype1, attrtype2). Já bych tam potřeboval dát bonusů více, tudíž bych to potřeboval přidat přes klasický IS na webu, kam jde dát 7 bonusů, ovšem to anulování času mi to znemožňuje.

Předem děkuji za jakékoliv rady a typy.

Gorgy
Kamarád
Kamarád

PříspěvekodNecroOfficialPage » čtv 08. kvě 2014 11:24:56

tak zas jednoduše najdi např. item, který není časově omezen nebo mu ten čas prostě zruš v DB mně v tomhle hodně pomohlo, že jsou item_proto v txt v servru a nejsou tam čísla, ale je to tam napsaný což je pro mě snažší. A kdyby jsi tohle nezvládl to zrušit tak to mu udělat quest na ty bonusy něco jako je ride.quest pro mounty nebo hair.quest pro účesy něco na podobném principu.

www.napb.cz
NecroOfficialPage
Kamarád
Kamarád

PříspěvekodGorgy » čtv 08. kvě 2014 22:11:10

Gorgy píše:
item, který není časově omezen

to jsem již zkoušel, ale když jsem nastavil wearflag aby se to nasazovalo na místo masky emocí, tak tam automaticky naskočilo časové omezení.

Gorgy
Kamarád
Kamarád

Zpět na Rady,otázky a odpovědi