Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 Rady,otázky a odpovědi

Potřebuješ poradit? Napiš sem!

Moderátor: Herní poradce

Re: 3D editor Map

PříspěvekodKlanomrt » ned 06. dub 2014 15:45:35

.FalveR píše:
Klanomrt píše:Další intoš :D Nikde není psáno program BY Adys :D ( Jen NÁVOD je BY Adys teda já :D . A upload BY Adys taky já :D ). Hold chápu tvou a etonyho intošárnu :D nedokážete se smířit s tím že už nebudete mít co prodávat a podvádět ty co opravdu chcou něco vytvořit. Program je by ymir to ví asi každý návod by já a upload by já co na tom nechápeš ??? :D Toto pochopil hned každý jen ty a etony ne :D a to o vás dvou svědčí jak jste paka :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Ježiši kriste... :-|
Nikde není psáno, program By Adys? Opravdu?
EditorByAdys.rar Já to tam teda vidím, a myslím si že ostatní jasně taky, nikde tam o uploadu není ani zmínka... Ale dobře ty to tam nejspíš vidíš takže budeme dělat jakože to tam je.

A příště nezapomeň použít víc smajlíků.

Do čeho si to zabalím a upnu je moje věc ! Lofasi :D :D :D Ale název programu a vlastnosti/podrobnosti = jsou nezměněné :D :D :D :D ach já z vaší degešárny nemůžu :D :D :D

Klanomrt
Kamarád
Kamarád

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

PříspěvekodSkipr226 » ned 06. dub 2014 18:45:26

Tohle nemá cenu Falvere, ko*ota nezměníš.. On si myslí jakej je borec a přitom každej kdo se metinem opravdu něco umí, ví že on umí velký ho*no.. :) Ale snažit se mu to vysvětlit nemá cenu, je tak namyšlenej a stupidní že to jaká je lama ani nepochopí.. :)
// Klanomrde nevím kdo z nás tady píše že bydlí 2 ulice od Ymiru .. :))))))))

Připravovaný PVP server:
Kód: Vybrat vše
Pokud chceš vidět odkazy, tak se přihlaš (popř. zaregistruj)!
Skipr226
Banned
Banned

PříspěvekodKlanomrt » ned 06. dub 2014 19:39:24

Skipr226 píše:Tohle nemá cenu Falvere, ko*ota nezměníš.. On si myslí jakej je borec a přitom každej kdo se metinem opravdu něco umí, ví že on umí velký ho*no.. :) Ale snažit se mu to vysvětlit nemá cenu, je tak namyšlenej a stupidní že to jaká je lama ani nepochopí.. :)

Lol ty jsi fakt imbecil nechápu co máš furt s ymirem :D :D :D To co umím tak vím já a hodně lidí ví že oproti tobě toho umím hodně ! :D Ty tu jen píšeš jaký jsi zkušený borec ale žádný návod ani upload nic :D Takže jak jsem dávno psal mám tě u pr... kámo! :D

Klanomrt
Kamarád
Kamarád

PříspěvekodSkipr226 » pon 07. dub 2014 12:45:41

Klanomrt píše:
Skipr226 píše:Tohle nemá cenu Falvere, ko*ota nezměníš.. On si myslí jakej je borec a přitom každej kdo se metinem opravdu něco umí, ví že on umí velký ho*no.. :) Ale snažit se mu to vysvětlit nemá cenu, je tak namyšlenej a stupidní že to jaká je lama ani nepochopí.. :)

Lol ty jsi fakt imbecil nechápu co máš furt s ymirem :D :D :D To co umím tak vím já a hodně lidí ví že oproti tobě toho umím hodně ! :D Ty tu jen píšeš jaký jsi zkušený borec ale žádný návod ani upload nic :D Takže jak jsem dávno psal mám tě u pr... kámo! :D

Nebejt mě ty posranej kide, neumíš přidat ani brnka a zbraně.. Takže když píšeš že sem nedávám žádný návody, prv si zjisti jak to opravdu je .. :))) Mimo to umím toho znatelně víc než ty, nejsem nejlepší v ČR ani SR to je pravda mám svoje nedostatky ale ty oproti mě umíš naprostý hovno a to je vidět i v tom txt ze skype co mám v podpisu.. :)) Ptal jsem se tě na 3 věci a nevěděl jsi odpověd ani na jednu, tak radši fakt zalez a nehoň si tady ego :))))

Mimo to když jsi takovej borec a vše umíš líp než já, proč jsi se mě ptal jestli si máš nainstallovat na server 86 nebo 128 bitový free BSD? :D :D Prostě kus koko*a :))))

Připravovaný PVP server:
Skipr226
Banned
Banned

PříspěvekodKlanomrt » pon 07. dub 2014 12:56:09

Skipr226 píše:
Klanomrt píše:

Nebejt mě ty posranej kide, neumíš přidat ani brnka a zbraně.. Takže když píšeš že sem nedávám žádný návody, prv si zjisti jak to opravdu je .. :))) Mimo to umím toho znatelně víc než ty, nejsem nejlepší v ČR ani SR to je pravda mám svoje nedostatky ale ty oproti mě umíš naprostý hovno a to je vidět i v tom txt ze skype co mám v podpisu.. :)) Ptal jsem se tě na 3 věci a nevěděl jsi odpověd ani na jednu, tak radši fakt zalez a nehoň si tady ego :))))

Mimo to když jsi takovej borec a vše umíš líp než já, proč jsi se mě ptal jestli si máš nainstallovat na server 86 nebo 128 bitový free BSD? :D :D Prostě kus koko*a :))))

Heh každý umíme něco jenže ty oproti mě nic ! :D Jak už je všude psáno a říká se to sedím u toho denně 18h+ už nějaký roky uznávám je to pravda a myslím jsi že za tu dobu sem získal víc zkušeností než ty ! :D Brnka .... ty jsi nikdy žádnej návod neudělal na tyto věci protože žádný ani není ale já ho udělám je to snadné a hádat se setbou už taky nehodlám jde vidět jak tě sere že jsem lepší než ty ! :D Tak všude mě komentuješ protože máš strach že se přijde na to že umíš hovno a tak to bude vždy ty jsi mě nikdy nic nenaučil jo je tu hodně lidí co mě naučilo spoustu věcí ale ty mezi ně nepatříš ! :D Jsi arogantní vyližprdelník psát umím a pokud myslíš že ne ukaž mi kde mám chybu :D trolololol :D

Fuck = eTony ! ( Mám tě v řiti ! )

Klanomrt
Kamarád
Kamarád

PříspěvekodSkipr226 » úte 08. dub 2014 20:42:46

Kámo ty jsi fakt řitopich nebo řitolez.. :D Ale prdel je od toho aby se na ní sedělo a né aby jsi mi do ní lezl.. Mimo to že u metinu sedím několik let víc jak 18 hodin denně (poslední dobou přesně 21) to jsou moje slova i to že umím daleko víc jak ty, když říkáš že to není pravda tak schválně někoho najdeme kdo se nás na něco zeptá nebo se zeptám já tebe a uvidí se, jakou velkou pí*u umíš (like)

Připravovaný PVP server:
Skipr226
Banned
Banned

Příspěvekodloveckrys » úte 08. dub 2014 20:43:43

Jsi prostě další českej kripl. Na to nic jinýho říct nejde. A k těm návodům, nikdo rozumnej sem návody pro takový kriply a přijebance jako jsi ty a ostatní, dávat nebude.

Až tohle a ostatní český fóra zruší, budu oslavovat.
loveckrys
Kamarád
Kamarád

PříspěvekodUpReal » úte 08. dub 2014 20:52:04

ASI VÁS TO BAVÍ PSÁT TY PIČOVINY...

JDĚTE DO PRDELE, NIKDO TADY NA VAŠE HÁDKY NENÍ ZVĚDAVEJ! JDĚTE SI TO ŘEŠIT DO CHATU KOKOTI..

ZRUŠTE TOTO FÓRUM!
UpReal
Kamarád
Kamarád

PříspěvekodSkipr226 » stř 09. dub 2014 16:05:52

UpReal píše:ASI VÁS TO BAVÍ PSÁT TY PIČOVINY...

JDĚTE DO PRDELE, NIKDO TADY NA VAŠE HÁDKY NENÍ ZVĚDAVEJ! JDĚTE SI TO ŘEŠIT DO CHATU KOKOTI..

Vás? Jediný píčoviny píše klanomrd.. Zasraný děcko co neumí ani spustit vlastní server a ví to každej.. nevím proč si hraje na ostatní ale umí doslova píču když se ho zeptám na cokoliv co není tady na fóru tak to neví šašek.. Ani ten program by neměl kdybych mu nenapsal název imbecilovi.. Divím se že předtím dokázal udělat vůbec mapu i když byla šeredná, neměla ani attr a byla rovná..

Připravovaný PVP server:
Skipr226
Banned
Banned

Předchozí

Zpět na Rady,otázky a odpovědi