Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Banner givemeclick.com

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 Rady,otázky a odpovědi

Potřebuješ poradit? Napiš sem!

Moderátor: Herní poradce

[POMOC] Problém s uhranutými & požehnanými

Příspěvekodsommaylo159 » pon 24. bře 2014 19:43:51

Čaute ľudia :D ... mám taký problém v na mojom serveru (hamachi).Stiahol som si včera klient + sf od Signe a vyzerá perfektne, ale ked zadám príkaz /i 70051 pridá mi to 1 uhranutú.. ale ked idem vložiť na item, brkno, tak mi to proste ukazuje ako červená kocka na tým brkne ked držím nad tým uhranutú, ale ked stlačím tak to nič nepridá a uhranutu furt mám, a nič ani nenapíše..a požehnané to isté, zobrazuje červený štvorček ale či zmení bonus to neviem lebo nemôžem spodné bony pridať uhranutými :D .. nie je to "blocknuté" aby sa nedali pridávať spodne bony? Inač ako to opravím?? potrebujem tie spodné bony a aby sa aj dali zmeniť..Ďakujem vám veľmi pekne za vaše odpovede, snaď mi pomôžete ]:> ;-)

sommaylo159
Začátečník
Začátečník

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: [POMOC] Problém s uhranutými & požehnanými

PříspěvekodNecroOfficialPage » úte 25. bře 2014 20:17:08

Není to moc k tématu, ale když už si nějaký Sf stahovat tak radím 2014..už jen z toho důvodu, že tam máš všechen základ všechno z offiku funkční + se můžeš hrabat ve zdroji..

www.napb.cz
NecroOfficialPage
Kamarád
Kamarád

Re: [POMOC] Problém s uhranutými & požehnanými

Příspěvekodsommaylo159 » čtv 27. bře 2014 17:49:42

Bol by si taký dobrý a odporučil mi nejaký SF + klient? inač ten čo mi robí problem so začarkamy je od Signe.. a vyzerá celkom pekne *DANCE* :D

sommaylo159
Začátečník
Začátečník

Zpět na Rady,otázky a odpovědi