Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Spatne ID plochy.Spatne ID plochy.
Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 Rady,otázky a odpovědi

Potřebuješ poradit? Napiš sem!

Moderátor: Herní poradce

FDWATCH :(

Příspěvekoderikk789 » úte 11. bře 2014 18:22:27

Zdravím.. Dneska sem natrefil na jeden trošku větší problém na který už ani múj mozek nestačí a to dokážu opravit skoro všechny SERVER ERRORY..
Vúbec netuším co to má být jako za ERROR ještě sem se sním nestřetnul :/ A taky sem nic nového ani nenahrával takže fakt netuším co to spúsobilo.. Budu moc vděčný za každou radu.

Výpis SYSSERU DB :
Kód: Vybrat vše
Pokud chceš vidět odkazy, tak se přihlaš (popř. zaregistruj)!

erikk789
Kamarád
Kamarád

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: FDWATCH :(

PříspěvekodBanqeeR » úte 11. bře 2014 20:12:51

Anglicky doufám umíš, něco sem našel na nejmenovaném fóru.
1. Go to the database and then to 'mob_proto'
2. Go to the lasts mobs you added and remove all from the 'folder' field.
3. Go to your server '/usr/game/share/data/monster/ and remove the lasts folders of the mobs you added.
4. Reboot.

Obrázek
BanqeeR
Kamarád
Kamarád

Příspěvekoderikk789 » úte 11. bře 2014 20:17:16

Vím kde si to našel ale kdyby si si to přečetl pořádně tak je tam napsané.. "pokud ste přidávali nějaké nové moby a vyšlava vám tahle chyba jak mě tak stačí jít... smazat poslední moby co ste přidali a hotovo" Jenže ja nepřidával žádné moby,itemy ani mapy...

erikk789
Kamarád
Kamarád

Příspěvekodvodarim » stř 12. bře 2014 11:53:06

Přidával jsi třeba quest?

http://www.imgup.cz/images/2014/03/21/aiFOn.jpg
vodarim
Kamarád
Kamarád

PříspěvekodBanqeeR » stř 12. bře 2014 11:56:01

erikk789 píše:Vím kde si to našel ale kdyby si si to přečetl pořádně tak je tam napsané.. "pokud ste přidávali nějaké nové moby a vyšlava vám tahle chyba jak mě tak stačí jít... smazat poslední moby co ste přidali a hotovo" Jenže ja nepřidával žádné moby,itemy ani mapy...

Tak já nevím co si přidával a co ne, zkusil sem ti poradit v tom co jsem našel.

Obrázek
BanqeeR
Kamarád
Kamarád

Příspěvekoderikk789 » stř 12. bře 2014 15:18:03

Ne nepřidával , ale přišel sem na to že to znamená "FATAL ERROR" o kterým múžeš najít něco v syslogu nebo v CH1... Jenže tenhle fatal ERROR se skládal z více věci taky je to tradičný ERROR na jádru 34K takže si myslím že tyhle ERRORY se mě moc neoplatí fixovat protože je tam sice napsaných je par FDWATCH... jenže ve skutečnosti je těch ERRORU kupa.. Tak díky za snahu ale tohle jádro jde hned pryč protože už sem se stímhle nesetkal jednou nuž pár krát se měl nervy na nápravu jenže sem to taky zapoměl.. ale když sem si ted spoměl jak to fixnout tak už na to fakt tolik času nemám -_-

Poznámka: tenhle ERROR nejčastějí spúsobuje u 34K jádra nový systém item a mob _proto , mapy a UPP SYSTEM takže si na to určitě dávejte POZOR jak co upravujete nebo přidávate ;-) A u vylepšování věci je to v MAGIČÁKU.. když vám to hodí error něco s Value0: 1 tak stačí zajít do item_proto a u magičáku 25041 stačí změnit Value0 z "1" na "0" a error je fix.. nevím určitě ale zdá se mě že to je i u Invoice SF :)

erikk789
Kamarád
Kamarád

Zpět na Rady,otázky a odpovědi