[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4639: file_get_contents(http://www.geoplugin.net/json.gp?ip=54.80.87.250) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden
připojení do hry | war3zone.eu

Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 Rady,otázky a odpovědi

Potřebuješ poradit? Napiš sem!

Moderátor: Herní poradce

připojení do hry

Příspěvekodkevco » ned 08. dub 2012 17:22:26

zdravím kamoš má server přes hamachi včéra to šlo a dnes mě nejde připojit píše chyba pri spojeni zo serverom

Na forum jsem něco přes rok, takže se už mírně vyznám. Pokud bys chtěl nějak poradit, tak napiš určitě se budu snažit vyřešit tvůj problém.

Kdyby si měl dotaz na Wowko nebo minecraft určitě poradím.
kevco
Kamarád
Kamarád

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Re: připojení do hry

PříspěvekodqKxip » ned 08. dub 2012 17:25:16

Proč sem nenapíše on,ale píšeš sem ty?Řekni mu,aby zkontroloval nastavení sysinstall,portmapy popř. udělat reboot serveru(zvýšit ramku o trochu).

qKxip

Příspěvekoddragon147 » ned 08. dub 2012 17:27:13

twl zákeřná věc pak sem zjistil že nemám zaplé portmapy tež se mi to stalo řekni mu ať zapne portmapy ;-)

dragon147
Fanatik
Fanatik

PříspěvekodqKxip » ned 08. dub 2012 17:35:32

dragon147 píše:twl zákeřná věc pak sem zjistil že nemám zaplé portmapy tež se mi to stalo řekni mu ať zapne portmapy ;-)

To nemusí být tím,ve většině případech co jsem viděl měli zaplé i ty portmapy a stejně se nešlo nikomu připojit,potom stačilo jen zkontrolovat nastavení sysinstall,uložit a vše zase fungovalo.

qKxip

Příspěvekod  cinduska » ned 08. dub 2012 18:16:39

Zkuz si zkontrolovat mc.txt popřípadě zkusit jiný launcher... Nebo kamarádovi řekni, jestli má zaplý portmapy, správně dané IP v sysinstall nebo až zkusí vypnout bránu firewall :-)

Zdravím,
Chtěla bych vás všechny pozvat na mojí novou stránku, kde budu každý den přidávat různé návody, gameplay apod.
V současné době se chystám natočit jak opravit bugy u SF by glončak ( ženská postava, bug hwang ), natočit gameplay pro Lothira2 a Nathia2 a návod na různé opravy serveru.
Můžete mi také psát, co nevíte a já natočím video.
FB page:
Kód: Vybrat vše
Pokud chceš vidět odkazy, tak se přihlaš (popř. zaregistruj)!

Můj Facebook.
Kód: Vybrat vše
Pokud chceš vidět odkazy, tak se přihlaš (popř. zaregistruj)!
  cinduska
Banned
Banned

Podpora: 65 Kč

Zpět na Rady,otázky a odpovědi