Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Spatne ID plochy.Spatne ID plochy.
Sponzor VPS:

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Metin 2 Rady,otázky a odpovědi

Potřebuješ poradit? Napiš sem!

Moderátor: Herní poradce

item_proto v Navicatu

Příspěvekod  blueranger31 » stř 14. pro 2011 20:02:14

Zdravím všechny, chtěl bych se Vás zeptat na takový podivný problém...určitě znáte, jak to bývá v databázi serveru. Já bych konkrétně potřeboval poradit s databází player a s tabulkou item_proto. Vyskytuje se mi tam totiž taková chybka s přidáváním nových předmětů. Když tam například přidám novou zbraň a restartuji server, zbraň z tabulky zmizí, ale na serveru funguje. Tudíž se nedá nijak upravovat. Já bych se tedy chtěl zeptat, co bych s tím mohl dělat, nebo jak to udělat, aby se mi tam ty položky ukazovaly...popřípadě nějaký program, kde se Vám to ukazuje. Předem všem děkuji :-*

blueranger31
Podpora
Podpora

Podpora: 175 Kč

Re: item_proto v Navicatu

Příspěvekod  blueranger31 » čtv 02. úno 2012 14:28:31

Nechtěli už by ste mi odpovědět? :D

blueranger31
Podpora
Podpora

PříspěvekodMaFiK » čtv 02. úno 2012 14:44:54

No jedna věc je to že ji můžeš upravit přes IP v klientu ,ale jinak mi to přijde celkem divné pokud ti funguje ve hře tak v item proto v navicat někde být musí :D Hledej seřad si vnum od A do Z a hledej podle čísla.

MaFiK
Kamarád
Kamarád

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

PříspěvekodAnthony90 » čtv 02. úno 2012 15:14:01

blueranger31 píše:Zdravím všechny, chtěl bych se Vás zeptat na takový podivný problém...určitě znáte, jak to bývá v databázi serveru. Já bych konkrétně potřeboval poradit s databází player a s tabulkou item_proto. Vyskytuje se mi tam totiž taková chybka s přidáváním nových předmětů. Když tam například přidám novou zbraň a restartuji server, zbraň z tabulky zmizí, ale na serveru funguje. Tudíž se nedá nijak upravovat. Já bych se tedy chtěl zeptat, co bych s tím mohl dělat, nebo jak to udělat, aby se mi tam ty položky ukazovaly...popřípadě nějaký program, kde se Vám to ukazuje. Předem všem děkuji :-*

1. Vís vůbec že navicat má asi 5 stran a přidá se běžně až na konec?
2. Hledej pořádně a najdeš ji tam.. pokud neni na konci, bude někde v těch 5 listech ;) Protože kdyby tam nebyla, nemůže fungovat ve hře ;)

Officiálně sem skončil s metinem, od teď nic nevim a nic nemám... Všechno je pryč :)
Anthony90
Kamarád
Kamarád

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Příspěvekod  blueranger31 » ned 05. úno 2012 10:55:27

Anthony90 píše:
blueranger31 píše:Zdravím všechny, chtěl bych se Vás zeptat na takový podivný problém...určitě znáte, jak to bývá v databázi serveru. Já bych konkrétně potřeboval poradit s databází player a s tabulkou item_proto. Vyskytuje se mi tam totiž taková chybka s přidáváním nových předmětů. Když tam například přidám novou zbraň a restartuji server, zbraň z tabulky zmizí, ale na serveru funguje. Tudíž se nedá nijak upravovat. Já bych se tedy chtěl zeptat, co bych s tím mohl dělat, nebo jak to udělat, aby se mi tam ty položky ukazovaly...popřípadě nějaký program, kde se Vám to ukazuje. Předem všem děkuji :-*

1. Vís vůbec že navicat má asi 5 stran a přidá se běžně až na konec?
2. Hledej pořádně a najdeš ji tam.. pokud neni na konci, bude někde v těch 5 listech ;) Protože kdyby tam nebyla, nemůže fungovat ve hře ;)

Aha, já sem myslel že sou tam ty tlačítka pro jiny účely. :-D Děkuji moc :-* Ty seš můj zachránce :-D

blueranger31
Podpora
Podpora

Zpět na Rady,otázky a odpovědi