Sleduj návody s komentářem. Upload obrázků Upload souborů War3Zone.eu Webmail Podpoř náš web a vyber si výhodu

Sponzor VPS:

Banner givemeclick.com

Serialbook - upozornění na nové epizody oblíbených seriálů

Hry a herní servery Browser hry

Moderátor: Herní poradce

x-play hacked! (REUPLOAD)

PříspěvekodDeniskubisz1 » pon 11. dub 2016 21:29:51

K Diskuzi viewtopic.php?f=150&t=33035&p=132461#p132461
,,Jediný Aktivní Gladiatus Server" Ano.. naprosto.. :D
Velice poutavé a originální Trajlery :D

V popisu nové mapy.. nějak je nevidím..
Nové zbraně? Co já vím okopírováno a nic nového ze hry nepřidáno.. :)
Chyba v bance (Stejně jako u SF-game.. problém s cechem) ale u banky stačí dát zobrazit zdrojový kod.. přepsat min. hodnotu na -(Počet Goldů co chcete) a pak jen přetáhnout ten posuvník úplně doleva.. ;)
Opravdu velká chyba.. :)
Další chyba.. naprosto vůbec nefixované chyby.. (Mapa od levelu 60+).. opravdu si myslíte že je od 60+?
Kód: Vybrat vše
Pokud chceš vidět odkazy, tak se přihlaš (popř. zaregistruj)!
Stačí rozkliknout a popřípadě přidávat čísla.. :)
To bychom už měli toto.. Další věc.. FreeHosting (Hostinger) Stačí trochu zaspamovat statusy popřípadě vytvořit pomocí bota 500+ účtů a shodíte to do 15min. :)
Další věc co je.. Až si bugnete Banku stačí jen otevřít cmd (rsp. txt změnit na .bat)
Vložit do něj

(Hodnoty se mění ?treinar=1 (od 1 po 6))

Skořápky? Žádný problém Tamper Monkey a máte rubínů jak.. :D

je zde více chyb.. schválně zkuste i Práci.. :)

Proč tento projekt Kritizuji? Mám k tomu své osobní důvody :D Panu Filipovi jsem poskytnul svůj Gladiatus Clon na kterém jsem pracoval podstatně dlouho.. vracím se tady.. zase po delší době na W3Z, jen abych napsal recenzi tohoto privátního serveru :)

Mimoto, pochybuju že tento server pojede už jen z důvodu že jsem ho včera (10.4 2016) co jsem řekl Filipovi že má hovno uděláno na svém serveru.. Se urazil.. a to jsem si myslel že to bude někdo rozumný.. ale to je to samé jako komunita Metinu..
Abych se vrátil k tomu co jsem chtěl napsat.. nahlásil jsem stránky gladprivatus.esy.es, takže pochybuju že na hostingeru ještě budou, autor by si mohl založit novou doménu na Endoře popřípadě znovu na Hostingeru.. či jiném.. Ale nepřestanu ho nahlašovat do té doby.. než s Projektem nechá :) Taková moje menší škodlibost.. :)
Nebo si počkám až bude na úrovni ,,hamachi" :DDD
Každopádně vím že to čteš Filipe (TyNikdy).. Tím tě zdravím a taky bych ti rád popřál hodně úspěchu v programování :DD
Mimoto.. hezké Weby..
http://x-private.4fan.cz/
http://filipnix.mzf.cz/ Určitě bych si od tebe nechal udělat web.. :D

+Jsem zapomněl na zranitelnost SQLi Kterou už jsem nahlašoval na portále http://www.soom.cz

Definitivní konec na W3Z.. je to zbytečné, vám něco sem dávat.. aniž by jste poděkovali ;)

Vydržel jsem tady od roku 2010 do roku 2015 ;) Ale to jak vy touto dobou dokážete být někteří tak chamtiví.. že to až bolí.. a se slovem Děkuji,Díky,Thanks,GJ nebo cokoliv podobného nikdy neuškodíte.. ale když jste tak líní že to nedokážete normálně napsat do SZ, nebo pod Topic.. nemám vám tady co nabídnout ;)
Deniskubisz1
Kamarád
Kamarád

Podpora: Tento uživatel zatím nepodpořil naše fórum.

Zpět na Browser hry